SARGAS

ID: 960107

USA - Východní pobřeží, Bermudy z Cape Liberty na lodi Celebrity Summit *****

Termín: 02.06. (Čt) - 12.06. (Ne) 2022

Délka pobytu: 11 dní, 10 nocí

Doprava: Vlastní

Strava: All inclusive

Cena: 37 280 Kč

Trasa plavby
USA - Východní pobřeží, Bermudy
Popis lodě

Výletní loď Celebrity Summit byla postavena v roce 2001. Loď patří do třídy Millennium a na její palubě vás čeká mnoho originálních možností, jak trávit volný čas. V roce 2016 loď projde celkovou rekonstrukcí. Hosté se tak mohou těšit na zrenovované kajuty nebo luxusní střešní terasu s velkou obrazovkou a koktejlovým barem.

Výrobní cena Celebrity Summit byla přibližně 350 mil. USD.

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 90.940Délka lodě (v metrech): 294Šířka lodě (v metrech): 32,3Počet palub pro pasažéry: 12Celkový počet kabin: 975Maximální počet pasažérů: 2.2186 bazénů
Vybavení lodě
Na lodi je k dispozici:Restaurace a bary, včetně italské restaurace Tuscan Grille, restaurace Qsine aMartini Baru Celebrity divadlo, kasino Wellness areál Canyon Ranch SpaClub Fitness centrum, kosmetický salón, běžecká dráha Umělecká galerie, knihovna, konferenční centrum Pro děti: Videoherna, dětský klub Fun Factory, Klub pro mládež Xclub Teen
Cena zahrnuje
Ubytování v kajutě vybrané kategorie
Přístavní poplatky
Zavazadlový a úklidový servis
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. V případě zájmu zajistíme. Služby českého průvodce či delegáta Prémiové nápoje a další speciality, které nejsou zahrnuty v ceně. Možnost doobjednání balíčků Elevate nebo Indulge. Stravu ve speciálních restauracích na lodi (za poplatek) a stravu mimo loď. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Na lodi možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Nabízíme možnost prodloužit vaši dovolenou na míru vašim přáním a potřebám, a to jak před plavbou, tak po plavbě. Nalodění (check-in) první den plavby končí 120 minut před plánovaným odplutím.
Program plavby
1. den,Cape Liberty (New Jersey), USA - Východní pobřeží, (připlutí: --:-- | odplutí: 16:00)2. den,Relaxační den na moři3. den,Charleston (Jižní Karolína), USA - Východní pobřeží, (připlutí: 08:00 | odplutí: --:--)4. den,Charleston (Jižní Karolína), USA - Východní pobřeží, (připlutí: --:-- | odplutí: 16:00)5. den,Relaxační den na moři6. den,Relaxační den na moři7. den,King's Wharf (Bermudy), Zámořské území Velké Británie, (připlutí: 08:00 | odplutí: --:--)8. den,King's Wharf (Bermudy), Zámořské území Velké Británie, (připlutí: --:-- | odplutí: --:--)9. den,King's Wharf (Bermudy), Zámořské území Velké Británie, (připlutí: --:-- | odplutí: 17:00)10. den,Relaxační den na moři11. den,Cape Liberty (New Jersey), USA - Východní pobřeží, (připlutí: 08:00 | odplutí: --:--)
02.06. (Čt) - 12.06. (Ne) 2022 - 11 dní, 10 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Kajuta vnitřní Standard, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
All inclusive
Vlastní
-37 280 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměPlavby - Zaoceánské
MístoUSA - Východní pobřeží
HotelUSA - Východní pobřeží, Bermudy z Cape Liberty na lodi Celebrity Summit
Kajuta vnitřní Standard, cena za 1. a 2. osobu
Termín02.06.2022 - 12.06.2022
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníAll inclusive
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: PT Tours International, s.r.o. IČO: 24739740
Vytvářím objednávku...