SARGAS

ID: 258600

Adventní Steyr a průvod čertů

Termín: 14.12. (So) - 14.12. (So) 2019

Délka pobytu: 1 den

Doprava: Vlastní

Strava: Bez stravy

Cena: 890 Kč

Poloha

Pojeďte se s námi podívat na jedinečnou atmosféru Steyru, kde v Rakousku bydlí, podle tradic, Ježíšek. Steyr platí v Rakousku, Německu a Itálii za jakési neoficiální "hlavní město" Vánoc.  Kouzelný a malebný vánoční trh Christkindlmarkt na hlavním náměstí historického centra podtrhuje vánoční náladu. S průvodcem se projdeme po městě a budeme obdivovat chrám Nanebevzetí P. Marie s výstavou betlémů, navštívíme městské muzeum s betlémy, kostel sv. Michala, městskou farní věž a Steyerské jesličky. Projdeme se po nejkrásnějším náměstí v Rakousku s historickými domy a můžeme vánoční poštou poslat adventní pozdrav se speciálními známkami a razítky. Nevynecháme místní zámek Lamberg a vánoční trhy v zámeckém parku. Odpoledne strávíme na kouzelném vánočním trhu na hlavním náměstí. Vánoční náladu doplňují "zpívající jesličky", adventní troubení, kovářské vánoce a mnoho dalších zajímavých akcí. Samozřejmě si vychutnáme vánoční dobroty. V pozdním odpoledni se vydáme do adventní vesničky Steinbach, kde bude  nezapomenutelný  průvod rakouských čertů Krampusů, zdobených maskami, z nichž některé jsou ručně vyřezávané.  

Program

Odjezd Praha ul. Na Florenci v  05.45 hodin, Benešov, motorest Benica v  06.30 hodin, Tábor, vlakové nádraží v 7.30 hodin, Č. Budějovice v 08.00 hodin,   přes  přes Linec  do Steyru (prohlídka, vánoční trhy) dále  do Steinbachu – strašidelný průvod čertů a prohlídka adventní vesničky.  Návrat do Prahy  v cca 23.00 hod.

Cena zahrnuje

Autobusovou dopravu, průvodce, pojištění cestovní kanceláře dle zákona.

Cena nezahrnuje

Vstupy do kulturních památek, komplexní pojištění - Kč 28,-/osoba - lze zakoupit v cestovní kanceláři.

 


Nejdříve navštívíme Steinbach, kde si prohlédneme adventní vesničku. Poté dojedeme do městečka  Steyr, které Vám nabídne nejen vánoční trhy na náměstí, kde se nachází nejstarší gotický měšťanský dům v Rakousku, ale  také otevřený úřad Ježíškovy pošty vedle kostela Christkindl, kde můžeme získat Ježíškovo razítko a poslat adventní pozdrav se speciálními známkami.

Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměRakousko
MístoŠtýrsko - ostatní
HotelAdventní Steyr a průvod čertů
Cena za osobu
Termín14.12.2019 - 14.12.2019
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Vytvářím objednávku...