SARGAS

ID: 983511

SOLISKO - Štrbské Pleso - REKREAČNÍ POBYT

Termín: 20.09. (Út) - 22.09. (Čt) 2022

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Snídaně

Cena: 3 480 Kč

Stravování
snídaně
KDE BUDETE SPÁT
a) 2 - lůžkové pokoje , některé s možností přistýlky , Spr.+WC , SAT/LCD TV, fén, minibar, trezor, Wi-Fi, 20-23m2 , některé balkon.  b) 4 - lůžkové rodinné pokoje : dva pokoje - 1x manž. lůžko, 1x oddělená lůžka, Spr.+WC , SAT/LCD TV + DVD, fén, minibar, trezor, Wi-Fi, 42 - 46 m2 - na ověření .
 Pokoje s výhledem na jezero na ověření a za příplatek. Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Restaurace s dětským koutkem a letní terasou, salonek s výběrem koňaků a doutníků, plně vybavená školící místnost pro cca 35 osob. Wellness zóna hotelu Solisko **** : finská, infra a parní sauna, ochlazovací bazén, vodní masážní koupel nohou, střikové sprchy, vířivá vana, odpočinková zóna a Fitness centrum. Vstup do těchto prostor je pro ubytované hosty zahrnut do ceny ubytování a je možný v době od 15:00 - 21:00. Soukromá vířivá vana pod hvězdnou oblohou je místem pro romantický koupel ve dvojici s občerstvením. V případě zájmu jsou k dispozici i masáže dle výběru, kosmetické a kadeřnické služby - za příplatek na místě.
FORMA STRAVY
Snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří ( výběr ze 4 menu o 4-chodech ) - za doplatek v CK
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

VÝLETY A PROGRAMY VE VYSOKÝCH TATRÁCH
„Sbírejte zážitky, ne věci …“

Využijte nabídku jednodenních fakultativních výletů v oblasti Vysokých Tater, Pienin, Spíše, Oravy a Polska. Seznamte se s krásami národních parků a historických skanzenů. Užijte si splav řeky Dunajec na tradičních pltích nebo procházku v korunách stromů s výhledem na Belianské Tatry. Poznejte památky UNESCO na Spiši a projděte se nádvořím Spišského nebo Lubovnianského hradu, Levočí a Kežmarkem. Nasajte atmosféru královského Krakova nebo horského střediska Zakopané v Polsku. Po horské turistice se ponořte do léčivé minerální vody v termálech Vrbov. Mimo výlety můžete absolvovat nezapomenutelnou jízdu autoveteránem, zatancovat si nebo navštívit programové večery.

To vše můžete zažít při svém pobytu ATIS ve Vysokých Tatrách s „Bonusovou slevou ATIS 10%“.
Rozklikněte si níže uvedené odkazy s dalšími informacemi, kde se dozvíte, jak si rezervovat místa.
- UKÁZKA NABÍDKY NĚKTERÝCH VÝLETŮ
- RETROJÍZDA AUTOVETERÁNEM PŘI POBYTU ATIS
- PROGRAMOVÉ VEČERY PŘI POBYTU ATIS

DÁLE VÁM DOPORUČUJEME:

VÝLET ÚZKOKOLEJNÝM VLÁČKEM
- Tatranská elektrická železnice spojuje Poprad přes Starý Smokovec (přestupní stanice TEŽ) se Štrbským Plesem a Tatranskou Lomnicí. Byla otevřena v roce 1908, na Štrbské Pleso se jezdí od roku 1912. Na trati dlouhé 35,05 km se specifickým rozchodem kolejnic 1000 mm se překonává celkové převýšení 580 m

 

POBYT S DĚTMI
Dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA
MOŽNOST KOUPÁNÍ
bazén a wellness v sousedním hotelu Kempinski , v hotelu Patria (1 km ) . Celoroční termální auapark AQUACITY Poprad (32 km), celoroční termální koupaliště VRBOV (42 km), letní termální koupaliště Liptovský Ján (41 km), největší termální aquapark na Slovensku Tatralandia v Liptovském Mikuláši ( 52 km).
PARKOVÁNÍ
inkl.
POBYT SE ZVÍŘETEM
10,-€ / noc - malé plemeno
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel Solisko **** se rozkládá v samém srdci Vysokých Tater, v nejvýše položené tatranské osadě Štrbské Pleso a přímo na břehu Štrbského plesa v nadmořské výšce 1351 m . Svou polohou, historií a nabídkou služeb již od dávna patří k vyhledávaným místům pro odpočinek a léčení.
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě dokoupení večeří pobyt začíná večeří od 18:00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod v den odjezdu.
PŘÍJEZD AUTEM
Od sjezdu z dálnice D1 Štrba směr Štrbské Pleso 13 km při vjezdu do osady Štrbské Pleso je dobré označení - směr hotel - středisko pod můstky - stále po hlavní silnici U apartmánového domu Oliver v levo - zákaz vjezdu neplatí pro ubytované hosty - kolem hlavního vchodu hotelu Kempinski až na konec Na parkoviště hotelu se dostanete průjezdem vedle hotelu z levé strany, parkovat můžete i na vyznačeném bočním parkovišti hotelu Vchod na recepci hotelu je jako přímo z parkoviště, tak i z přední strany hotelu, či přes terasu restaurace
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Z Popradu do Štrbského Plesa , vzdálenost od stanice k hotelu cca 1 km. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PŘÍJEZD VLAKEM
Po příjezdu do stanice Poprad - Tatry dále vlakem TEŽ do stanice štrbské Pleso .Nebo tzv. "zubačkou" ze stanice Štrba do stanice Štrbské Pleso (50 m). Ve Štrbě zastavují i rychlíky z ČR. Vzdálenost od stanice k hotelu cca 1 km. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
TÝDENNÍ RELAX NA ŠTRBSKÉM PLESE“ se slevou 7=6 ( 8 dnů/7 nocí , nástup libovolný ) v termínech 11.01. - 13.04. , 19.04. - 13.06. , 20.09. - 20.12.2022 - 7x ubytování se snídaní v pokoji Standard - denně vstup do Wellness zóny - denně vstup do Fitness - Wi-Fi na pokoji - parkování Sleva již započítána v ceně pobytu. Na pobyt nelze uplatnit žádnou další slevu.
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
„VÍKEND" NA ŠTRBSKÉM PLESE ( 4 dny/3 noci, nástup libovolný ) v termínech 11.01. - 13.04. , 19.04. - 13.06. , 20.09. - 20.12.2022 - 3x ubytování se snídaní v pokoji Standard - denně vstup do Wellness zóny - denně vstup do Fitness - Wi-Fi na pokoji - parkování
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
REKREAČNÍ POBYT (min, 2 noci, nástup libovolný) - ubytování se snídaní v pokoji Standard - denně vstup do Wellness zóny - denně vstup do Fitness - Wi-Fi na pokoji - parkování Možnost dokoupení večeří v CK nebo na místě.
LYŽOVÁNÍ
Nejvýše položené lyžařské středisko na Slovensku : lyžařský areál ŠTRBSKÉ PLESO s nejvyšším bodem Solisko 1825 m n. m., 3 sedačkové lanovky a 3 vleky, 6 sjezdovek s celkovou délkou cca 9 km (nejdelší trať Solisko I. 2500 m s převýšením 438 m ), všechny uměle zasněžovány. Dále skiservis, lyž. škola a půjčovna lyž. vybavení aj. Vynikající podmínky pro běžkaře - bežecké tratě v délce 26,5 km. Snowpark na levé straně sjezdovky Interski , noční lyžování , aprés-ski program. - v sezonu jezdí kyvadlová doprava (od 8,10 do 16.30 hod). AKTUÁLNÍ ONFORMACE Z HORSKÝCH STŘEDISEK a provozní informace o lanovkách : https://www.vt.sk/cs/informace/provozni-doba-lanovek
CELKOVÁ KAPACITA
28 pokojů a 56 pevných lůžek, z toho 17 pokojů má výhled přímo na Štrbské pleso. Pokoje prvního patra mají k dispozici balkon, pokoje na 2.patře jsou prostornější a s možností přistýlky. Na 2.patře jsou k dispozici standardní a rodinné pokoje - 2 samostatné standardně vybavené pokoje mezi sebou propojené. Bezbariérový pokoj se nachází na 1. patře.
DÁLE PRO VÁS
ZDARMA: vstup do wellness zóny - 3 sauny:finská, infra a parní, ochlazovací bazén + ochlazovací trysková sprcha , 2 jacuzzi, Kneipova koupel nohou, oddychová zóna. Vstup do fitness, Wi-Fi , parkování.
REKREAČNÍ POPLATEK
1,50€ /osoba 18+/ noc

Součástí uhrazeného místního (rekreačního) poplatku je i POJIŠTĚNÍ NA HORY pro dospělou osobu. Osobám neplatícím rekr. poplatek (děti, senioři) doporučujeme připojištění v rámci rezervace pobytu.

AKČNÍ NABÍDKA
Zvýhodněný týdenní pobyt se slevou 7=6 .
URČITĚ OCENÍTE
Proč hotel****SOLISKO ? - přímo na břehu Štrbského plesa - místo ideální pro snadné túry, cyklistické výlety a procházky - hotel orientován na rodiny s dětmi - soukromá vířivá vana pod hvězdnou oblohou pro romantickou koupel ve dvojici - s občerstvením - ANIMAČNÍ PROGRAMY v termínech 15.4. - 18.4.2022 a 1.7. - 31.8.2022, těšit se můžete na různé aktivity - malování, sportovní aktivity, hry aj. Více informací ZDE
10.08. (St) - 12.08. (Pá) 2022 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
b) Osoba na lůžku další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-3 500 Kč
Vybrat termín
10.08. (St) - 13.08. (So) 2022 - 4 dny, 3 noci
b) Osoba na lůžku další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-5 250 Kč
Vybrat termín
10.08. (St) - 14.08. (Ne) 2022 - 5 dní, 4 noci
b) Osoba na lůžku další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-7 000 Kč
Vybrat termín
10.08. (St) - 15.08. (Po) 2022 - 6 dní, 5 nocí
b) Osoba na lůžku další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-8 750 Kč
Vybrat termín
10.08. (St) - 16.08. (Út) 2022 - 7 dní, 6 nocí
b) Osoba na lůžku další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-10 500 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměSlovenská republika
MístoŠtrbské Pleso
HotelSOLISKO - Štrbské Pleso - REKREAČNÍ POBYT
b) Osoba na lůžku
Termín20.09.2022 - 22.09.2022
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Atis a.s. IČO: 25351117
Vytvářím objednávku...