SARGAS

ID: 994248

SOREA URÁN - Tatranská Lomnica ***

Termín: 26.09. (Po) - 28.09. (St) 2022

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Polopenze

Cena: 3 640 Kč

Stravování
polopenze
KDE BUDETE SPÁT
a) 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s vanou + samostatné WC, LCD TV se satelitním příjmem, telefon, balkon, trezor.  
b) 1 - lůžkové pokoje s možností dětské přistýlky, koupelna s vanou + samostatné WC, LCD TV se satelitním příjmem, telefon, balkon, trezor. S příplatkem za 1/1.
c) 3 - lůžkové nebo 4-lůžkové rodinné pokoje s možností dětské přistýlky, koupelna s vanou + samostatné nebo spol.WC, 2 propojené pokoje , 1. pokoj s manželským lůžkem, LCD TV se satelitním příjmem, telefon, balkon, trezor, 2. pokoj s jedním nebo dvěma oddělenými lůžky a možností 1 přistýlky, balkon.  Pokoje na ověření
Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
restaurace, lobby bar, kongresové prostory, dětská herna, úschovna lyží, biliár, stolní tenis, výtah, parkoviště nebo garáže. Wellness URANIA: nejmodernější úprava vody UV zářením - nerezový relaxační bazén s vodními atrakcemi (lezecká síť, houpací záliv, vodní chrliče, masážní trysky, vodní perlička) a dva dětské bazény s vodním ježkem propojené nerezovou skluzavkou, finská sauna, parní sauna a různé druhy masáží. V blízkosti tenisové kurty, krytá tenisová hala a dráha na in-line brusle. Cca 500 m od hotelu relaxpark "Jazierko" s inlajnovou dráhou. Cca 1 km celoroční bobová dráha a půjčovna čtyřkolek.
FORMA STRAVY
Polopenze. Možnost dokoupení obědů (servírované s možností výběru) za příplatek v CK. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE.
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

VÝLETY A PROGRAMY VE VYSOKÝCH TATRÁCH
„Sbírejte zážitky, ne věci …“

Využijte nabídku jednodenních fakultativních výletů v oblasti Vysokých Tater, Pienin, Spiše, Oravy a Polska. Seznamte se s krásami národních parků a historických skanzenů. Užijte si splav řeky Dunajec na tradičních pltích nebo procházku v korunách stromů s výhledem na Belianské Tatry. Poznejte památky UNESCO na Spiši a projděte se nádvořím Spišského nebo Lubovnianského hradu, Levočí a Kežmarkem. Nasajte atmosféru královského Krakova nebo horského střediska Zakopané v Polsku. Po horské turistice se ponořte do léčivé minerální vody v termálech Vrbov. Mimo výlety můžete absolvovat nezapomenutelnou jízdu autoveteránem, zatancovat si nebo navštívit programové večery.

To vše můžete zažít při svém pobytu ATIS ve Vysokých Tatrách s„Bonusovou slevou ATIS 10%“.
Rozklikněte si níže uvedené odkazy s dalšími informacemi, kde se dozvíte, jak si rezervovat místa.
- UKÁZKA NABÍDKY NĚKTERÝCH VÝLETŮ
- RETROJÍZDA AUTOVETERÁNEM PŘI POBYTU ATIS
- PROGRAMOVÉ VEČERY PŘI POBYTU ATIS


DÁLE VÁM DOPORUČUJEME: 

300 m od hotelu kabinová lanovka na Skalnaté pleso a Lomnický Štít
Množství turistických tras i možností výletů do okolí - Belanská jeskyně , Kežmarok , termální koupaliště Vrbov . 
Možnost navštívit Botanickou zahradu - ZDE. - či muzeum TRNAP v Tatranské Lomnici .
VÝLET ÚZKOKOLEJNÝM VLÁČKEM - Tatranská elektrická železnice spojuje Poprad přes Starý Smokovec (přestupní stanice TEŽ) se Štrbským Plesem a Tatranskou Lomnicí. Byla otevřena v roce 1908, na Štrbské Pleso se jezdí od roku 1912. Na trati dlouhé 35,05 km se specifickým rozchodem kolejnic 1000 mm se překonává celkové převýšení 580 m


DALŠÍ SLUŽBY
sauna: 5-€uro/2 hod vč. vstupu na bazén hydromasážní vana: 2,5 €uro/15 min. fitness centrum: 0,66 €uro stolní tenis: 0,- biliár: 3,-€uro/hod bez záruky Dále můžeme doporučit pobyt v sesterském hotelu společnosti SOREA HUTNÍK I v Tatranských Matliaroch (2 km).
POBYT S DĚTMI
Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA. Jedno dítě od 3 do 7,99 let na přistýlce nebo bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA (v doprovodu 2 plně platících dospělých na pokoji). V pokoji 1/2+1 v doprovodu 2 dospělých osob povoleno: 1x dítě od 3 do 7,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA a 1x dítě do 2,99 let bez lůžka a stravy ZDARMA. Pozor! Velmi omezuje prostor v pokoji (je to na úkor pohodlí). V pokoji 1/2+0 v doprovodu 2 dospělých osob povoleno: 1x dítě od 3 do 7,99 let bez lůžka s polopenzí ZDARMA a 1x dítě do 2,99 let bez lůžka a stravy ZDARMA. Pozor! Velmi omezuje prostor v pokoji (je to na úkor pohodlí).
MOŽNOST KOUPÁNÍ
hotelové Wellnes URANIA - ZA ZVÝHODNĚNÉ VSTUPNÉ NA MÍSTĚ.. - nerezový relaxační bazén s vodními atrakcemi (lezecká síť, houpací záliv, vodní chrliče, masážní trysky, vodní perlička) a dva dětské bazény s vodním ježkem propojené nerezovou skluzavkou, finská sauna, parní sauna a různé druhy masáží. Vodní svět AQUARelax v hotelu Titris v Tatranské Lomnici - pro klienty hotelu vstupy se slevou 30%. Celoroční aquapark "AQUACITY" v Popradu (17 km). Největší aquapark na Slovensku TATRALANDIA v Liptovském Mikuláši (55 km).
SILVESTR
Silvestrovský pobyt v termínu 29.12.2021 - 02.01.2022 s minimální délkou 4 noci. V ceně pobytu je zahrnuto slavnostní silvestrovské menu s přípitkem a animační akce s tématickým kulturně-společenským programem.
PARKOVÁNÍ
Hotelové parkoviště: zdarma. Garáž: 5,-€uro/den - nutno předem objednat!
POBYT SE ZVÍŘETEM
10,-€ / noc Pobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem (pes nesmí do stravovacích a relaxačních středisek).
POLOHA UBYTOVÁNÍ
oblíbený Hotel *** SOREA URÁN e umístěn v blízkosti lyžařského střediska Tatranská Lomnice (15 km severně od Popradu), která je významným turistickým a lyžařským centrem Vysokých Tater.
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pobyt začíná nástupem od 15.00 a večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod poslední den pobytu. V případě dokoupení obědů není možný oběd v den příjezdu a odjezdu .
PŘÍJEZD AUTEM
Autem přes Poprad, parkování u hotelu nebo v garáži. Trasa Praha - Tatranská Lomnica: 565 km; Brno - Tatranská Lomnica: 369 km; Ostrava - Tatranská Lomnica: 259 km. Motoristům doporučujeme výhodnou přepravu osobního vozidla do Tater AUTOVLAKEM.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem z Popradu do Tatranské Lomnice (400 m). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem z Popradu - "Tatry" do Tatranské Lomnice (trať č. 185) - 300 m. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
SLEVY A VÝHODY
Na pobyt nelze uplatnit žádnou slevu!
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
JARNÍ WELLNESS POVZBUZENÍ (5) (6dnů/5nocí, v termínu 7.3. - 14.4.2022, nástup libovolný)
* 5x ubytování ve 2-lůžkovém pokoji * 5x bufetová polopenze * 5x vstup do centra Wellness Urania * Wi-Fi BONUSY: - SLEVA 30% do AQUA Relax centra v Hotelu SOREA TITRIS, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness svět regenerace a oddychu v hotelu SOREA TRIGAN, Štrbské Pleso - SLEVA 20% do bowling centra SOREA HUTNÍK, Tatranské Matliare - SLEVA 30% na vstup do hotelového termálního bazénu v hotelu SOREA MÁJ, Liptovský Ján - SLEVA 30% na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hoteli SOREA SNP, Demänovská Dolina Slevy se vztahují na základní ceny
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
WELLNESS POBYT AprésSKI (4) (5dnů/4noci, 2.1. - 8.3.2021, nástup libovolný)
* 4x ubytování ve 2-lůžkovém pokoji * 4x bufetová polopenze * 4x vstup do centra Wellness Urania * Wi-Fi BONUSY: - SLEVA 30% do AQUA Relax centra v Hotelu SOREA TITRIS, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness svět regenerace a oddychu v hotelu SOREA TRIGAN, Štrbské Pleso - SLEVA 20% do bowling centra SOREA HUTNÍK, Tatranské Matliare - SLEVA 30% na vstup do hotelového termálního bazénu v hotelu SOREA MÁJ, Liptovský Ján - SLEVA 30% na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hoteli SOREA SNP, Demänovská Dolina. DALŠÍ BONUSY DLE ZIMNÍ KAMPANĚ Slevy se vztahují na základní ceny
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
WELLNESS POBYT AprésSKI (6)  (7dnů/6nocí, 2.1. - 8.3.2021, nástup libovolný)
* 6x ubytování ve 2-lůžkovém pokoji * 6x bufetová polopenze * 6x vstup do centra Wellness Urania * Wi-Fi BONUSY: - SLEVA 30% do AQUA Relax centra v Hotelu SOREA TITRIS, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness svět regenerace a oddychu v hotelu SOREA TRIGAN, Štrbské Pleso - SLEVA 20% do bowling centra SOREA HUTNÍK, Tatranské Matliare - SLEVA 30% na vstup do hotelového termálního bazénu v hotelu SOREA MÁJ, Liptovský Ján - SLEVA 30% na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hoteli SOREA SNP, Demänovská Dolina. DALŠÍ BONUSY DLE ZIMNÍ KAMPANĚ Slevy se vztahují na základní ceny
PROGRAMOVÝ POBYT č.4
WELLNESS POBYT AprésSKI (7)  (8dnů/6nocí, 2.1. - 8.3.2021, nástup libovolný)
* 7x ubytování ve 2-lůžkovém pokoji * 7x bufetová polopenze * 7x vstup do centra Wellness Urania * Wi-Fi BONUSY: - SLEVA 30% do AQUA Relax centra v Hotelu SOREA TITRIS, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness svět regenerace a oddychu v hotelu SOREA TRIGAN, Štrbské Pleso - SLEVA 20% do bowling centra SOREA HUTNÍK, Tatranské Matliare - SLEVA 30% na vstup do hotelového termálního bazénu v hotelu SOREA MÁJ, Liptovský Ján - SLEVA 30% na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hoteli SOREA SNP, Demänovská Dolina. DALŠÍ BONUSY DLE ZIMNÍ KAMPANĚ Slevy se vztahují na základní ceny
PROGRAMOVÝ POBYT č.5
REKREAČNÍ POBYT (min.2 noci, nástup libovolný) * ubytování ve 2-lůžkovém pokoji * bufetová polopenze * Wi-Fi * PARKOVÁNÍ BONUSY: - SLEVA 30% do AQUA Relax centra v Hotelu SOREA TITRIS, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness svět regenerace a oddychu v hotelu SOREA TRIGAN, Štrbské Pleso - SLEVA 20% do bowling centra SOREA HUTNÍK, Tatranské Matliare - SLEVA 30% na vstup do hotelového termálního bazénu v hotelu SOREA MÁJ, Liptovský Ján - SLEVA 30% na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hoteli SOREA SNP, Demänovská Dolina Slevy se vztahují na základní ceny
UPOZORNĚNÍ
Provoz restaurace a wellness dle aktuálních proti epidemiologických opatření.
VÁNOCE
Vánoční pobyt v termínu 21.12.-29.12.2021 s minimální délkou 4 noci. V ceně pobytu je zahrnuto slavnostní štědrovečerní menu a animační akce s tématickým kulturně-společenským programem.
LYŽOVÁNÍ
AKTUÁLNÍ ONFORMACE Z HORSKÝCH STŘEDISEK a provozní informace o lanovkách : http://www.vt.sk/?id=247 Výborné podmínky na Skalnatém plese (1 900 mn.m. 3 km sjezdovek) se sedačkovou lanovkou a vleky, na které vede z Tatranské Lomnice kabinová lanovka (100 m). Další vynikající lyžování na Hrebienku a Štrbském Plese. Denně pro držitele TATRY CARD zdarma aqua - skibus z Tatranské Lomnice na Štrbské Pleso nebo do Popradu k AquaCity ZDE! Slevovou kartu TATRY CARD možno zakoupit na recepci hotelu .
CELKOVÁ KAPACITA
217 lůžek, 2 bezbariérové pokoje.
REKREAČNÍ POPLATEK
1,50 €/os 18+/noc
Součástí uhrazeného místního (rekreačního) poplatku je i POJIŠTĚNÍ NA HORY pro dospělou osobu. Osobám neplatícím rekr. poplatek (děti, senioři) doporučujeme připojištění v rámci rezervace pobytu.
URČITĚ OCENÍTE
Proč Hotel *** SOREA URÁN Tatranská Lomnica: - v bezprostřední blízkosti největšího lyžařského střediska ve Vysokých Tatrách - rodinná atmosféra a příjemný personál - spolehlivost a jistota bezchybných služeb více jak 20 let - wellness Urania
27.09. (Út) - 29.09. (Čt) 2022 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělý na lůžku
Polopenze
Vlastní
-3 640 Kč
Vybrat termín
27.09. (Út) - 30.09. (Pá) 2022 - 4 dny, 3 noci
Dospělý na lůžku
Polopenze
Vlastní
-5 460 Kč
Vybrat termín
27.09. (Út) - 01.10. (So) 2022 - 5 dní, 4 noci
Dospělý na lůžku
Polopenze
Vlastní
-7 280 Kč
Vybrat termín
27.09. (Út) - 02.10. (Ne) 2022 - 6 dní, 5 nocí
Dospělý na lůžku
Polopenze
Vlastní
-9 100 Kč
Vybrat termín
27.09. (Út) - 03.10. (Po) 2022 - 7 dní, 6 nocí
Dospělý na lůžku
Polopenze
Vlastní
-10 920 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměSlovenská republika
MístoTatranská Lomnica
HotelSOREA URÁN - Tatranská Lomnica
Dospělý na lůžku
Termín26.09.2022 - 28.09.2022
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Atis a.s. IČO: 25351117
Vytvářím objednávku...