SARGAS

ID: 1025768

Maradiva Villas Resort And Spa *****

Termín: 13.06. (Út) - 21.06. (St) 2023

Délka pobytu: 9 dní, 6 nocí

Doprava: Letecky / Vídeň (00:00)

Strava: Polopenze

Cena: 95 290 Kč

Poloha
 Resort Maradiva Villas Resort And Spa je vystavěn v koloniálním stylu pro náročnou klientelu hledající ubytování v soukromých vilách s vlastním bazénem na rozlehlém pozemku u nádherné pláže! Leží na západním pobřeží ostrova u 750 m dlouhé písečné pláže Flic en Flac. Resort designovaný známým mauricijským architektem Mauricem Giraudem, otevřený v roce 2003, leží v rozlehlé tropické zahradě s výhledem na záliv Tamarin. Vzdálenost od letiště je cca 60 minut jízdy, od hl. města Port Louis cca 30 minut jízdy. Golfové hřiště je vzdáleno cca 25 minut jízdy. Hotel patří do společnosti The Leading Hotels of the World. Klienti mají možnost čerpat večeře i v sesterském resortu The Sands. Vybavení: Vstupní hala s recepcí, 5 restaurací a barů, venkovní bazén (teplotně regulovaný), Maradiva Spa, salon krásy, boutique, obchod se suvenýry, kadeřník, dětský klub, business centrum, konferenční sál, Wi-Fi připojení zdarma, pronájem aut, prádelna, čistírna, žehlení, hlídání dětí, dětské hřiště, herna, úschovna zavazadel, směnárna, knihovna. Klientům je k dispozici Butler Servis. Ubytování: Luxury Suite Pool Villa - klimatizace, ventilátor, minibar, trezor, varná konvice, fén, telefon, plazmová SAT/TV, Bose system, CD/DVD přehrávač, Wi-Fi připojení zdarma, koupelna, sprcha, vana, WC, venkovní sprcha, zahrada, terasa, jídelna, sedací souprava, plážová lehátka se slunečníky, privátní bazén. Ubytování za příplatek: Beachfront Suite Pool Villa - v blízkosti pláže v zahradě, směrem na oceán, Exclusive Suite Pool Villa - s obývací místností a venkovním jídelním koutkem, prostornější, Presidential Suite Pool Villa - velký infinity bazén, 2 ložnice, 2 koupelny, obývací část a jídelní koutek, přímý vstup na pláž. Stravování: Polopenze formou kombinace bufetu a servírovaného menu. Snídaně formou bufetu, oběd a večeře servírované nebo A la Carte. Místní, asijská a mezinárodní kuchyně. A la Carte restaurace: indická, thajská, indonéská, japonská. V baru lehká jídla, míchané koktejly, alko a nealko drinky, teplé a studené nápoje. láž: Hotel leží přímo u 750 m dlouhé písečné pláže. Sport a zábava: Fitness centrum, jóga, vodní gymnastika, lekce vaření, potápění, šnorchlování, vodní sport.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, 5 restaurací a barů, venkovní bazén (teplotně regulovaný), Maradiva Spa, salon krásy, boutique, obchod se suvenýry, kadeřník, dětský klub, business centrum, konferenční sál, Wi-Fi připojení zdarma, pronájem aut, prádelna, čistírna, žehlení, hlídání dětí, dětské hřiště, herna, úschovna zavazadel, směnárna, knihovna. Klientům je k dispozici Butler Servis. Ubytování: Luxury Suite Pool Villa - klimatizace, ventilátor, minibar, trezor, varná konvice, fén, telefon, plazmová SAT/TV, Bose system, CD/DVD přehrávač, Wi-Fi připojení zdarma, koupelna, sprcha, vana, WC, venkovní sprcha, zahrada, terasa, jídelna, sedací souprava, plážová lehátka se slunečníky, privátní bazén. Ubytování za příplatek: Beachfront Suite Pool Villa - v blízkosti pláže v zahradě, směrem na oceán, Exclusive Suite Pool Villa - s obývací místností a venkovním jídelním koutkem, prostornější, Presidential Suite Pool Villa - velký infinity bazén, 2 ložnice, 2 koupelny, obývací část a jídelní koutek, přímý vstup na pláž. Stravování: Polopenze formou kombinace bufetu a servírovaného menu. Snídaně formou bufetu, oběd a večeře servírované nebo A la Carte. Místní, asijská a mezinárodní kuchyně. A la Carte restaurace: indická, thajská, indonéská, japonská. V baru lehká jídla, míchané koktejly, alko a nealko drinky, teplé a studené nápoje. Pláž: Hotel leží přímo u 750 m dlouhé písečné pláže. Sport a zábava: Fitness centrum, jóga, vodní gymnastika, lekce vaření, potápění, šnorchlování, vodní sport.
Ubytování
 Luxury Suite Pool Villa - klimatizace, ventilátor, minibar, trezor, varná konvice, fén, telefon, plazmová SAT/TV, Bose system, CD/DVD přehrávač, Wi-Fi připojení zdarma, koupelna, sprcha, vana, WC, venkovní sprcha, zahrada, terasa, jídelna, sedací souprava, plážová lehátka se slunečníky, privátní bazén. Ubytování za příplatek: Beachfront Suite Pool Villa - v blízkosti pláže v zahradě, směrem na oceán, Exclusive Suite Pool Villa - s obývací místností a venkovním jídelním koutkem, prostornější, Presidential Suite Pool Villa - velký infinity bazén, 2 ložnice, 2 koupelny, obývací část a jídelní koutek, přímý vstup na pláž. Stravování: Polopenze formou kombinace bufetu a servírovaného menu. Snídaně formou bufetu, oběd a večeře servírované nebo A la Carte. Místní, asijská a mezinárodní kuchyně. A la Carte restaurace: indická, thajská, indonéská, japonská. V baru lehká jídla, míchané koktejly, alko a nealko drinky, teplé a studené nápoje. Pláž: Hotel leží přímo u 750 m dlouhé písečné pláže. Sport a zábava: Fitness centrum, jóga, vodní gymnastika, lekce vaření, potápění, šnorchlování, vodní sport.
Stravování
Polopenze formou kombinace bufetu a servírovaného menu. Snídaně formou bufetu, oběd a večeře servírované nebo A la Carte. Místní, asijská a mezinárodní kuchyně. A la Carte restaurace: indická, thajská, indonéská, japonská. V baru lehká jídla, míchané koktejly, alko a nealko drinky, teplé a studené nápoje. Pláž: Hotel leží přímo u 750 m dlouhé písečné pláže. Sport a zábava: Fitness centrum, jóga, vodní gymnastika, lekce vaření, potápění, šnorchlování, vodní sport.
Pláž
Hotel leží přímo u 750 m dlouhé písečné pláže. Sport a zábava: Fitness centrum, jóga, vodní gymnastika, lekce vaření, potápění, šnorchlování, vodní sport.
Sport a zábava
Fitness centrum, jóga, vodní gymnastika, lekce vaření, potápění, šnorchlování, vodní sport.
Popis zajezdu
Program pobytového zájezdu:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Mauritius.

2.den - přílet na Mauritius, transfer do hotelu, ubytování. Volný program.

3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Mauritia do Prahy (Vídně).

Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet.

Odlety na Mauritius - odlety každý den, na libovolný počet nocí!!!
Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Cena zahrnuje: zpáteční letenku na Mauritius, transfery letiště - hotel - letiště, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, asistenci partnerské CK- česky mluvící delegát, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek.

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby.

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.

Při cestě na Mauritius je potřeba mít platný cestovní doklad, cestovní pas platný ještě min. 6 měsíců od doby návratu z dovolené.
28.01. (So) - 05.02. (Ne) 2023 - 9 dní, 6 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělá osoba
Polopenze
Letecky/Vídeň
-Last minute125 090 Kč
Vybrat termín
28.01. (So) - 05.02. (Ne) 2023 - 9 dní, 7 nocí
Dospělá osoba
Polopenze
Letecky/Praha
-Last minute133 090 Kč
Vybrat termín
28.01. (So) - 06.02. (Po) 2023 - 10 dní, 7 nocí
Dospělá osoba
Polopenze
Letecky/Praha
-Last minute133 090 Kč
Vybrat termín
Dospělá osoba
Polopenze
Letecky/Vídeň
-Last minute138 190 Kč
Vybrat termín
28.01. (So) - 07.02. (Út) 2023 - 11 dní, 8 nocí
Dospělá osoba
Polopenze
Letecky/Praha
-Last minute147 590 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměMauritius
MístoFlic en Flac
HotelMaradiva Villas Resort And Spa
Dospělá osoba
Termín14.06.2023 - 20.06.2023 - s dopravou 13.06.2023 - 21.06.2023
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoVídeň
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Palma Travel, s.r.o. IČO: 28485432
Vytvářím objednávku...