SARGAS

ID: 898213

Termín: 29.05. (Po) - 04.06. (Ne) 2023

Délka pobytu: 7 dní, 6 nocí

Doprava: Autobus

Strava: Bez stravy

Cena: 5 250 Kč

Resort

Podhájska je obec v okrese Nové Zámky, která získala svůj věhlas díky extrémně léčivé termální vodě, která zde vyvěrá na povrch. Tato třetihorní geotermální mořská voda má velice unikátní složení a vysoký obsah různých prvků a minerálů - podobné jaké má Mrtvé moře. Obsahuje mořskou sůl, ta má při zevní aplikaci antiseptický, protizánětlivý a čisticí efekt. Dále obsahuje harmonickou skladbu kyseliny borité a křemičité, hořčíku, zinku, jódu, lithia, vápníku, chromu, draslíku, bromu, fluoru, stroncia, rubidia, titanu, železa, mědi a dalších prvků a minerálů. Jsou to zvláště ty prvky a minerály, které mají ověřený pozitivní efekt při různých ekzémech, vyrážkách a kožních onemocněních. Voda v bazénech je velmi horká, ale nemusíte se bát množení bakterií, protože obsah jódu v této vodě je tak vysoký, že zabrání šíření jakýchkoliv přenosných nemocí. Kvůli vysoké koncentraci jódu má voda v Podhájske specifické hnědorezavé zabarvení a charakteristický zápach. Areál termálního koupaliště má 12ha a osm různých bazénů s rozdílnou teplotou vody. 4 z nich jsou s termální vodou 36–38°C (jeden je pro děti - 32°C).  

V zimní sezoně cca od 1.11. do 30.4. jsou otevřeny: sedací bazén - s termální vodou, teplota do 40 °C, dětský bazén - s termální vodou, teplota vody do 32 °C (hloubka 0,5 m), ochlazovací bazén - s užitkovou vodou, teplota vody min. 18 °C. Cca od května jsou otevřeny další bazény. Bližší info na www.tkpodhajska.sk. V areálu term. koupaliště je rovněž areál wellness centra Aquamarín, kde se nachází venkovní a vnitřní bazénový svět, vitální svět, turecká lázeň Hammam, komplex saun, odpočinkové prostory, vodní bar a kavárna. Vstup do wellness centra Aquamarín je samostatný. Blahodárná léčivá geotermální voda z Podhájske léčí: nemoci dýchacích cest, astma, vleklé nemoci průdušek, kožní nemoci (zejména atopický ekzém a lupénku), revmatizmus, dnu (lithium), bolesti kloubů, artritidu, osteoporózu, doléčení zlomenin (fosforečnany a vápník), chronické bolesti zad a páteře (bromidy tišící bolest), poruchy štítné žlázy (jodidy), cévní onemocnění, léčení kosmetických a dermatologických potíží pokožky.

Areál je otevřen v hlavní sezoně od 1.6. do 14.9. od 9:00 do 19:00, mimo tuto sezónu od 9:00 – 18:00. Každé pondělí je na TK uzavírací den - mimo období 1.6. - 14.9., kdy je i v pondělí areál otevřen od 13:00  do 19:00 hod.

 

Apartmánový hotel Andrejka má velmi výhodnou polohu. Nachází se v mírném svahu přímo (cca 80 m) nad areálem termálních lázní Podhájska. Jedná se o nově postavený 4podlažní ubytovací komplex s moderním vybavením a pěkným výhledem na celý areál lázní. Vybavení hotelu - recepce, výtah. Ubytování - 2 a 3lůžk. pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny kuchyňským koutem se základním nádobím, kompletním sociálním zařízením, TV a ledničkou. Přistýlka má na délku 160 cm, proto je vhodná jen pro dítě. Stravování vlastní, možnost stravování v blízkých restauracích, nebo četných bufetech přímo na termálním koupališti.

V ceně zájezdu je: ubytování, doprava zájezdovým autobusem, Wi-Fi (na pokoji), delegát CK, pojištění CK proti úpadku. 

V ceně zájezdu není: povinné komplexní cest. pojištění vč. storna, vstupné do areálu TK, místní popl. 1 €/os. /noc,  platba na místě. Klienti si sami povlékají ložní prádlo a vynášejí smetí, v průběhu pobytu se pokoje neuklízejí.

 

Skupiny nad 10 osob mají různé výhody, mají možnost určit si vlastní nástupní místo (po trase) apod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny.

Slevy:včasný nákup do 28.02. - 200 Kč/os. + stálý klient 5x a více na našich zájezdech 100 Kč/os. Aktuální ceny najdete na www.ckaztour.cz

Klientům vlastní dopravou (min. 3 noci) a skupinám (min. 2 noci) zajišťujeme ubytování na vyžádání (mimo termíny našich autobus. zájezdů).

O destinaci

Podhájska je obec v okrese Nové Zámky, která získala svůj věhlas díky extrémně léčivé termální vodě, která zde vyvěrá na povrch. Tato třetihorní geotermální mořská voda má velice unikátní složení a vysoký obsah různých prvků a minerálů - podobné jaké má Mrtvé moře. Obsahuje moř-skou sůl, ta má při zevní aplikaci antiseptický, protizánětlivý a čistící efekt. Dále obsahuje har-monickou skladbu kyseliny borité a křemičité, hořčíku, zinku, jódu, lithia, vápníku, chromu, draslíku, bromu, fluoru, stroncia, rubidia, titanu, železa, mědi a dalších prvků a minerálů. Jsou to zvláště ty prvky a minerály, které mají ověřený pozitivní efekt při různých ekzémech, vyrážkách
a kožních onemocněních. Voda v bazénech je velmi horká, ale nemusíte se bát množení bakterií, protože obsah jódu v této vodě je tak vysoký, že zabrání šíření jakýchkoliv přenosných nemocí. Kvůli vysoké koncentraci jódu má voda v Podháj-ske specifické hnědorezavé zabarvení a charakteri-stický zápach. Areál termálního koupaliště má 12ha a má osm různých bazénů s rozdílnou teplotou vody. 4 z nich jsou s termální vodou 36–38°C (jeden je pro děti - 32°C).V zimní sezoně od 1.11. do 30.4. jsou otevřeny: sedací bazén - s termální vodou, teplota do 40 ° C, dětský bazén - s termální vodou, teplota vody do 32 ° C (hloubka 0,5 m), ochlazovací bazén - s užitkovou vodou, teplota vody min. 18 °C. Od 1.5. jsou otevřeny další 2 bazény a od 1.6. všechny. Bližší info na www.tkpodhajska.sk. V roce 2012 bylo v areálu term. koupaliště otevřeno wellness centrum Aquamarín. Klienti zde naleznou venkovní a vnitřní bazénový svět, vitální svět, tureckou lázeň Hammam, komplex saun, odpočinkové prostory, vodní bar a kavárnu. Vstup do nového wellness centra je samostatný. Blahodárná léčivá geotermální voda z Podhájske léčí: nemoci dýchacích cest, astma, vleklé a opakující se nemoci průdušek, kožní nemoci (zejména atopický ekzém a lupénku), revmatizmus, dnu (lithium), bolesti kloubů, artritidu, osteoporózu, doléčení zlomenin (fosforečnany a vápník), chronické bolesti zad a páteře (bromidy tišící bolest), poruchy štítné žlázy (jodidy), cévní onemocnění, léčení kosmetických a dermatologických potíží pokožky.

Každé pondělí je na TK uzavírací den - mimo období 1.6. - 14.9., kdy je i v pondělky areál otevřen od 13:00 do 19:00 hod.

 

Cena zahrnuje
ubytování
doprava zájezdovým autobusem
wi-fi (na pokoji)
delegát CK
pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
vstupné do areálu TK
úklid pokojů
povinné komplexní cestovní pojištění vč. storna
místní poplatek 1€/os./noc
29.05. (Po) - 04.06. (Ne) 2023 - 7 dní, 6 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj další typy pokojů
Bez stravy
Autobus
-5 250 Kč
Vybrat termín
19.06. (Po) - 25.06. (Ne) 2023 - 7 dní, 6 nocí
Dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj další typy pokojů
Bez stravy
Autobus
-5 250 Kč
Vybrat termín
28.08. (Po) - 03.09. (Ne) 2023 - 7 dní, 6 nocí
Dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj další typy pokojů
Bez stravy
Autobus
-5 250 Kč
Vybrat termín
02.10. (Po) - 08.10. (Ne) 2023 - 7 dní, 6 nocí
Dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj další typy pokojů
Bez stravy
Autobus
-5 250 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměSlovenská republika
MístoPodhájska
HotelHotel Andrejka
Dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj
Termín29.05.2023 - 04.06.2023
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: A-Z TOUR s.r.o. IČO: 28638565
Vytvářím objednávku...